DOG SoldiersMíříme na Lancraft! 03.04.2012 1:34 Diesel
DOG Soldiers
Není snad nikdo, kdo by neznal úspěšný Lancraft, který se pravidelně pořádá v ČR. My máme tu čest Vám oznámit, že na této akci budeme mít zástupce. O koho se jedná se dozvíte v celé novince!

Náš tým se rozhodl podpořit a vzít pod svá křídla mladého a nadějného hráče hry Starcraft 2. Mnozí z Vás asi už tuší o koho jde. Řeč samozřejmě není o nikom jiném než o WebG. Tento ambiciozní hráč se ve dnech 27.4 - 29.4 2012 utká s těmi nejlepšími hráči domácí scény. Mimojiné už na tomto Lancraftu budou oficiálně představeny týmové dresy. A jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili menší rozhovor s zástupcem naší SC2 sekce WebG.
 
Ahoj WebG, začneme opět klasickou otázkou.. Můžeš se nám pro začátek představit?
 
Zdar Diesele a taky zdravím celej DoG Soldiers team. Na začátek bych se vám rád predstavil. Jmenuji se Nicolas je mi 17 let a pocházím ze Slovenské Republiky. Ke koníčkům patrí asi počítačové hry, jak už v minulosti Counter Strike: Source, tak teď práve Starcraft 2. Když nesedím za kompem, tak zrovna behám vonku, bavím se a kalím s kámošema. V minulosti to byli nejaké bojová umění, ale jen krátce.
 
Jak dlouho se věnuješ hře Starcraft2 a co tě přimělo začít hrát tuto hru?
 
Je to pomerně krátká doba, Starcraft 2 parím, pokud si přesne vzpomínám od 25. prosinca a dostal jsem k nemu díky náhode. Bylo to ješte dávnejíc co me bavili streamy zahraničných komentátorů ke kterým sem se náhodne dostál na youtube. Pak jsem videl že se ponúkala šance získat SC2 na playzonu v tzv. starter edici(nebo-li omezený). Tak si ríkam, proč to nezkusit.. a nakonec, no podarilo se a od té doby jsem už mel full verzi a parím jí do ted a myslím, že na tak krátkou chvíli se mi docela darí. :)
 
WebG
 
Na Lancraftu budou jedni z nejlepších hráčů CZ/SK, už jen možnost hrát po jejich boku bude určitě velká čest. Jaký hráč na domácí scéně je tvým vzorem?
 
Ano, to je pravda, ale jak se ríka, štestí praje odvážním, kdo neriskuje, nemá šanci neco vyhrát, takže jestli si troufám, no troufám, uvidíme jaká bude zkutečnost. Hráčů je hodne co jsi zaslouží úctu, ale asi nejoblíbenejším je hráč Predy z teamu eSuba, kterej je záslužene i nejlepším hráčem.
 
Jaké si myslíš že jsou tvé šance na Lancraftu?
 
Šance? Jsou tam veliká jména, i ta nejvetší, i nekolik hráčů ze zahraničných teamů, ale jelikož jsem hráč neznámej, určite mám šanci využít i toho. Starcraft je zajímavá hra, nekdy i náhoda rozhodne, tak uvidíme jak to skončí, v každém prípade, nechci určite pohořet a zklamat tak i svůj team.
 
Je to tvoje první offline akce nebo už máš nějáké zkušenosti?
 
V podstate, je to moje první akce, a na první je i hodne veliká. Co se týče todlectoho, mám za sebou jenom meziherňák v Olomouci i to ješte se hrou Counter Strike.
 
Dobrá děkuji ti mockrát za rozhovor a přeji hodně štěstí :).
 
Taky dekuji za tvůj čas a verím že se naše spolupráce tak brzy nezkončí, hodne štestí. :)
 
Z celé akce Vám budeme aktuálně přinášet novinky z našeho redaktorského koutku. Na stránkách poběží i streamy a snad si uděláme i nějáké videoblogy. Na fotky samozřejmě nezapomeneme! :-).
 
 
 

USERNAME
PASSWORD

AUTO LOGIN
Systémová zprávaJe k dispozici nová anketa
Registration | Lost password
Návštěvnost
(Měřeno od 24.6.2007)
Celkem návštěv: 1661143
Návštěvnost dnes: 957
Návštěvnost včera: 1649
Poslední týden: 10607
Poslední měsíc: 46986
Celkem načtení: 25293519
Lidé online
Celkem lidí online: 13
Anonymní uživatelé: 13
Registrovaní uživatelé: 0
Kdo je online?
Žádný reg. uživatel
© 2003 - 2017 DOG Soldiers Multiclan Optimalizace PageRank.cz | RSS RSS 2.0 | Facebook DOG Soldiers na Facebooku
Tento web je chráněn autorským zákonem. Žádná z částí webu ani jeho obsah nesmí být kopírován bez souhlasu webmastera
Vygenerováno za 0.03775 sekund. Hosting - DOG Soldiers Gamehosting. Připojeno pomocí Kabelové Televize Kadaň a.s.